Otelinizin satışlarını artırın!

Travel Turkey’de Otelcall’a Büyük İlgi

11/12/2017

Travel Turkey’de Otelcall’a Büyük İlgi

7-10 Aralık tarihleri arasında gerçekleşen Travel Turkey İzmir Fuarı’nda boy gösteren Otelcall’a otel yetkilileri ve sahipleri tarafından yoğun ilgi gösterildi.

Bu yıl 11.’si gerçekleşen Travel Turkey İzmir Fuarı’na hem otelciler hem de ziyaretçiler akın etti. Renkli şovlar, farklı aktiviteler ile dolu dolu geçen Travel Turkey İzmir’de Otelcall da yerini aldı.

OTELCALL’A BÜYÜK İLGİ

Hem Ege bölgesinden hem de Akdeniz bölgesinden fuara katılan otel yetkilileri standımızı ziyaret ederek Otelcall’un yaptığı çalışmalar hakkında bilgi aldı ve anlaşmalar için ilk adımlar atıldı. Operasyon Müdürü Ferya Er yeni sezon hazırlıkları ve fuar hakkında konuşarak; “2018 yılı hazırlıklarımıza başladık. Otel anlaşmaları konusunda da tüm çalışmalarımızı Ocak ayının ortasına kadar tamamlamayı planlıyoruz. İzmir Fuarı hem bizim hem de yeni iş ortaklarımız için oldukça yararlı geçti” dedi.

36 ÜLKE 54 ŞEHİR

36 ülke ve 54 kentten bin 284 profesyonel katılımcıyı ağırlayan fuar, farklı kültürleri aynı çatı altında birleştirirken renkli görüntüler yaşanmasına da sebep oluyor.