Otelinizin satışlarını artırın!

Hakkımızda

Biz kimiz?

İstanbul ve Eskişehir lokasyonlarımızda uzman müşteri temsilcilerimiz, destek ekiplerimiz ve takım liderlerimiz ile 7/24 iş ortağı olduğumuz otellerin yanındayız. İş ortağı olduğumuz otellerin rezervasyon aşamalarının hemen hemen hepsinde görev alıyoruz. 

Misyonumuz:

Misafir adayının ilk oteli tanımaya başlama aşamasında online marketing departmanımız görev alıyor. Yapılan yeniden pazarlama (retargeting), ilgi alanlarına göre pazarlama (interest based marketing), görsel reklamlar (display ads), arama tabanlı reklamlar (search ads) ve daha bir çok online reklam yöntemi ile otelin hem tanıtımı, hem de rezervasyon hedefi planlanıyor. Bu reklam çalışmaları tüm süreç boyunca misafir adayının elinin altında yer alıyor.

Satış aşamasına gelindiğinde çağrı merkezimiz devreye giriyor ve misafirin hem aklındaki sorular konusunda, hem de satış konusunda destek sağlıyor. Sürecin ilk aşaması bu şekilde tamamlanırken, misafirin check-out işleminin ardından sezon sonunda Müşteri Memnuniyet Anketi (MMA) ile konaklamalarının nasıl geçtiği soruluyor. Bu anket ile birlikte otelin geride bıraktığı sezon ile ilgili kendisine Otelcall tarafından geri bildirimler veriliyor. Gelecek sezon için geçmiş sezonda konaklamış olan misafirlerin görüşleri ile harekete geçilmesi konusunda otel ile irtibat halinde olan Otelcall kurumun önünü görmesi konusunda destek oluyor. 

Sezon içerisinde de gelişebilecek farklı durumlarda da otel ile birlikte hareket ederek, yine çözümün bir parçası olan Otelcall, satışta ve misafir memnuniyetinde etkin rol alıyor. 


Değerimiz:

Otelcall  iş ortağı olduğu firmalara karşı şeffaflık ve dürüstlük ilkesi ile hareket etmektedir. İnovatif düşüncenin hakim olduğu Otelcall bünyesinde yenilikçilik bir ayrıcalık değil, bir esastır. İş ortaklarımıza rekabet avantajı yaratmanın tüm yollarını değerlendiren firmamızda hem misafirlerin, hem çalışanların, hem de iş ortaklarımızın memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Verimliliğimizi çalışanlarımızın mutluluğuna borçluyuz. Çalışanlarımızdan iş ortaklarımıza kadar tüm süreçleri uzun soluklu olarak planlıyoruz.