Otelinizin satışlarını artırın!

Hizmetlerimiz

Hizmetler

Otel Rezervasyon Modülü

Otelinize özel modül ile konaklama yapmak isteyen misafirlerin hızlı bir şekilde rezervasyon işlemlerini gerçekleştirmesine yardımcı oluyoruz.

Otel Çağrı Merkezi

Rezervasyon işlemleri, bilgi talepleri gibi bir çok konuda misafirlere ve misafir adaylarına destek olacak müşteri yöneticilerimiz günün her saati telefonun diğer ucunda.

Outbound Aramalar

Otelcall, müşterilere proaktif yaklaşmanın öneminin farkındadır. Bu sebeple otel tarafından iletilecek datalar yada daha önce otelde konaklama yapmış misafirlere repeat sağlama adına outbound(dış arama) çağrılar gerçekleştirir.

Data Managment (CRM)

Misafir odaklı pazarlama anlayışımız ile uzun süreli ilişkiler hedefliyoruz.

Marka Yönetimi

Oteliniz hakkında kısa ve uzun vadeli stratejiler oluşturarak markalaşma ve satış süreçlerinizi hızlandırıyor, yönetiyoruz.

Online Reklamlar

Bir çok kanaldan gerçekleştirdiğimiz online reklam çalışmaları ile otelinizi oldukça geniş bir kitleye tanıtıyor, erişimlerini sağlıyoruz.

Google Adwords

Google Adwords reklamlarınızı ihtiyaca yönelik şekilde yöneterek performans bazlı takibini sağlıyoruz.

Sosyal Medya

Sosyal medya hesaplarınızı hedef kitleniz doğrultusunda yöneterek bunun rezervasyon sayılarınıza etki etmesini sağlıyoruz.

Website Optimizasyonu

Websitenizi UX ve UI açısından uygun hale getiriyoruz. Müşterilerinizin davranışlarını analiz ederek en hızlı şekilde aksiyona geçilmesini sağlıyoruz.